#1 15 Sep 09 10:07

Maiana

Alien

podanie do klanu

1.No to mam na imię Martyna i mam 14 lat a w nightwood nazywam się Maiana
2.No to smoki, oczywiście. Książki, pływanie, łyżwy, rysowanie, fantastyka, no i lubię pisać opisy smoków, ale jak by pomyśleć to tego więcej by było...
3.Spore, zależy o co chodzi, bo rasy fantastyczne potrafię wymienić i ogólnie dużo wiem (a przynajmniej tak mi się wydaje...), grałam kiedyś w Last Chaos, ale mi się znudziło szczerze mówiąc
4.Jak się dopytałam, to okazało się że nie chodzi o srebro, czy rubiny tylko o atmosfere, z czym się zgadzam że jest najważniejsza
5.Trudno powiedzieć. Jak na razie bardzo dużo o nim nie wiem, nie?Dopiero jak się dostane to będe w stanie się na ten temat wypowiedzieć. No to jak mam to powiedzieć? No ale jest duży + za opis. Jak ktoś trochę poszuka, zauważy że lubię opisy i czytać i pisać
6.A to chyba nie ja powinnam wiedzieć . Przecież to nie ja wybieram.  Hmmmm... bo jestem szczera? A może dlatego że potrafię się wczuć w klimat? Też, może być. Skąd ja mam wiedzieć?
7.No to, oprócz podpunktu 1 i 2 to ostrzegam że jestem leniem .
8.Tzn. do klanu się jeszcze nie dostałam... a jeśli chodzi o historię dobrnięcia do założenia wątku...
Ostatnio byłam na długim wyjeździe (i na wakacjach praktycznie tu nie zaglądałam) i dopiero teraz zauważyłam opcje "klan", kliknęłam na klany i poszukałam jakiegoś co by mi odpowiadał. No i znalazłam ten. Po dowiedzeniu się jak złożyć podanie dostałam się tutaj.
Nie jestem pewna czy dokładnie o to chodziło, ale mam nadzieje.
No, to chyba wszystko...

 

#2 15 Sep 09 11:20

klan

Alien

Re: podanie do klanu

no i jeszcze jedno, interesuję się muzyką (przeważnie rock)
zapomniałam dopisać

 

#3 15 Sep 09 15:50

Varvel

Master of Avernus

9369214
Skąd: Tartaros
Zarejestrowany: 13 Aug 09
Posty: 43
Punktów :   
Płeć: Kobieta
Profesja: Skrytobójca
WWW

Re: podanie do klanu

Nie do końca o to chodziło jeśli chodzi o "dostanie się do klanu" tylko o sesję klimatyczną taką na początek Więc zarejestruj się i stwórz sobie kartę postaci (w temacie Karta postaci)


"Na harfach morze gra - kłębi się rajów pożoga -
i słońce - mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga "

Offline

 
© 2009 Nathyrra. Wszelkie prawa zastrzeżone

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elektropiro.pun.pl www.managerpes.pun.pl www.tf.pun.pl www.rcteamlublin.pun.pl www.sesyje.pun.pl