#1 8 Jan 10 20:28

Rangy14

Alien

Podanie do klanu

1.Jak masz na imię? Ile masz lat? Mam na imię Tomek, lat 15

2.Twoje zainteresowania: Książki, ogółem to interesuję się kosmosem, nie zbadanym. Ciekawią mnie mity, to co nie zostało udowodnione, lubie czytać o mitach i innych. Robię grafiki w Photoshopie, robię filmiki w Sony Vegasie i wkładam na Youtube.

3.Doświadczenie z fantastyką i grami rpg/mmorpg [tradycyjne, pbf, tekstowe etc.]: Gram w Plemiona, Smoki (Oczywiste), World of Warcraft, Fly For Fun i inne. Interesuję się bardzo MMORPG'ami, już od dawna gram w owe gry.

4.Czemu wybrałeś/aś nasz klan, a nie inny? Bo poczułem że ten klan mnie potrzebuje, sama nazwa mi się podoba i styl tego klanu.

5.Co podoba Ci się w naszym klanie? @up

6.Co masz nam do zaoferowania? Czemu mielibyśmy przyjąć akurat Ciebie? Jestem dosyć aktywny, użyteczny, umiem rozbawiać ludzi bo mam humor, i ruszam na każdy rozkaz :]

7.Dodatkowe informacje: -

8.Próbka zdolności, napisz jak dostałeś/aś się do siedziby klanu Avernus: Przez jedną osóbkę :] Pana Varvel'a, wszedłem na jego profil i zabłysł napis "Forum Klanu".

 

#2 8 Jan 10 20:36

Rangy14

Cannonfodder

Zarejestrowany: 8 Jan 10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie do klanu

Przepraszam:

8. Był letni ranek, wstałem, wyszedłem z jaskini i ujrzałem błyskające słońce spośród chmur. Zauważyłem w oddali inne latające smoki nad małym jeziorkiem, zebrałem się i poszedłem. Na drzewach były przypięte kartki z informacją o jakimś klanie, po dojściu na miejsce, rozejrzałem się... I mi nagle smok przeleciał nad głową! To był efekt, o mało by mnie pazurami nie wziął za głowę, podszedłem do trenera i spytałem się co to za spotkanie, powiedział mi że to jest spotkanie klanu Avernus... Teraz zrozumiałem że trafiłem na dobrą drogę.

Offline

 
© 2009 Nathyrra. Wszelkie prawa zastrzeżone

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uwbinformatyka.pun.pl www.kawaleriakoszalin.pun.pl www.crazypigs.pun.pl www.hautecouture.pun.pl www.rozowa.pun.pl