#1 4 Sep 09 16:37

kinia2

Alien

podanie

Mam na imię kinia
lat 11
nie mam za dużego doświadczenia z grami rpg/mmorpg zato z fantastyką duże
Macie najsęsowniejszy opis ze wszystkich klanów swasz klan jest super wiecie co się liczy w tej grze te pytania świadczą o was bardzo dobże bo do klanu nie dostaje się byle kto.

Będe w miare swojich możliwości wpłacać kwoty srebra i rubinów nie zrezygnuję pierwszego dnia będe trwać do samego końca w waszym klanie.
kocham zwierzęta zwłaszcza psy i tygrysy szkicuje postacie fantasy

sesja:
Długo szłam przez las ze zmęczenia musiałam usiąść na pobliskim kamienu wtedy właśnie odkryłam że w kamieniu są drzwi.Weszłam do środka powitałomnie dwuch strarzników byli przyjaźnie nastawieni kiedy dalej zagłębiałam się w tunel zwruciłam uwagę na jego wygląd podłoga była z marmuru a sklepieni w naturalnym stylu po drodze zobaczylam fontanne z symbolem klanu szłam dalej szłam korytarzem po bokach stały posągi smoków z ich imieniami ale niektóre postumęty były puste dalej była wielka sala po środku był posąg
Tiamat 5 głowej smoczycywokuł niej były spiralne schody poszłam nimi w dół znowu pojawiłsię korytarz tym razem po bokach miał wiele drzwi weszłam do drugich po lewej było na nich napisane gabinet mistrzyń pośrodku była sekretarka spytałam się czy mogę się widzieć z mistrzynią Varvel w sprawie rekrutacji sekretarka zaprowadziła mnie pod jedne drzwi powiedziala żebym poczekała a ona mnie zapowie weszła do środka po chwili zawołała mnie i weszłam.

 
© 2009 Nathyrra. Wszelkie prawa zastrzeżone

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kawaleriakoszalin.pun.pl www.symbian.pun.pl www.crazypigs.pun.pl www.hautecouture.pun.pl www.uwbinformatyka.pun.pl